Gyere és dolgozz nálunk!

Munkatársaink motiváltak, professzionálisak és önfejlesztők.

Gondoskodunk a nálunk dolgozókról, hiszen az aktív és egészséges munkaközösség működésünk egyik alapköve.

Tekintse meg a nyitott állásokat a Facebookon »

NYITOTT ÁLLÁSOK

rekry Finance Assistant TeknikumHU

Pénzügyi Kontroller

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A működési költségek budget és forecast terveinek elkészítése, tény adatok nyomon követése, terv-tény összeállítások elvégzése, elemzése
  • Havi kontrolling jelentések, management riportok készítése
  • ERP rendszer bevezetésének támogatása, karbantartása
  • Cégvezető és gazdasági vezető munkájának folyamatos támogatása
  • Részvétel a havi / éves pénzügyi és kontrolling zárás folyamatában
  • A vállalat számviteli feladatainak támogatása (könyvelés, beruházás-adminisztráció, könyvvizsgálat).
  • Közreműködés egyéb ad-hoc elemzések, riportok összeállításában
  • A vállalati folyamatok, szabályzatok, eljárások és ellenőrzések kidolgozásának, alkalmazásának támogatása
  • Számlák ellenőrzése, költséghelyre bontása

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél az ideális jelölt számunkra?

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
  • 1 – 3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • MS Office ismeret, magas szintű Microsoft Excel tapasztalattal (függvények, kimutatás elemzések)
  • Jó probléma megoldó és stressztűrő képesség
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontos és precíz munkavégzés
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 év multinacionális környezetben, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Könyvelői végzettség

Amit kínálunk számodra:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Hungary, Jászladány, Tisza u. 4.

Bővebb információ: Fekete-Lékó Andrea HR generalista, telefon: +36 30 553 4340
Jelentkezés: Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a következő e-mail címre várjuk: andrea.fekete-leko@teknikum.com

Teknikum Group – a polimer technológia teljes körű szolgáltatója

Ipari ügyfeleket szolgálunk ki igényes gumi, szilikon, műanyag és hab megoldásokkal. Gyáraink Finnországban és Magyarországon találhatók. Az ügyfeleket Európa-szerte kijelölt Teknikum értékesítési személyzet és szakértői csatornapartnerek szolgálják ki. Kínálatunkban zöld és intelligens prémium ipari tömlők és megbízható szerződéses gyártási szolgáltatások szerepelnek – például malombélés, gumibélés, fröccsöntött termékek, műszakihab feldolgozás és gumikeverék-fejlesztés. Megbízható beszállítói vagyunk a bányászat, a vegyipar, az egyéni védőeszközök, a vasút, az autóipar, az elektronikai és a háztartásigép-ipar területén tevékenykedő ügyfeleinknek. A Teknikum Group értékei a biztonság, a fenntarthatóság és az őszinteség. Küldetésünk a fenntarthatóság előmozdítása a polimertechnológiában. www.teknikum.com

Instagram: @teknikumgroup

rekry Machine Operator TeknikumHU 3

A Teknikum Kft  több mint 30 éve foglalkozik műszaki műanyag- és gumi fröccsöntéssel, valamint műszakihab feldolgozással.

Cégünk jászladányi telephelyére munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Gumi Üzemi Operátor

  • 3 műszak 8 órás munkarend
  • kezdő órabér:
    • Bruttó : 1300 Ft/óra+jelenléti bónusz

Műanyag Üzemi Operátor

  • Folyamatos műszak 12 órás munkarend
    • Bruttó : 1150 Ft/óra+jelenléti bónusz

A jelentkezés feltétele:

  • 8 általános iskola
  • kézügyesség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások (alapbér mellé műszakpótlék, jelenléti bónusz)
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Jól felszerelt, tiszta, modern munkakörnyezet
  • bejárási támogatás

Jelentkezni:

Telefon: +36 30 681 6000
hr.hu@teknikum.com

További részletek:

Telefon:06-30/162-0451;
mail: anett.dravucz@teknikum.com
Jelentkezni: Dorók-Nagy Anett, HR osztály
Cím: 5055 Jászladány, Tisza út 4.

Cím:
Teknikum Kft.
H-5055 Jászladány, Tisza u. 4., HUNGARY

Teknikum Strategy one pager 2020 v2 HU www5

Kapcsolatba lépni

Andrea Fekete-Lékó

HR Generalista

Teknikum Kft

utónév.családnév@teknikum.com

+36 30 553 4340

Anett Dorók-Nagy

HR assistant

+36 30 1620451